Maandag:
00:00 – 09:00 uur Non-Stop
09:00 – 11:00 uur Richard Pertijs Lekker aan het werk
11:00 – 12:00 uur Non-Stop
12:00 – 13:00 uur Peter de With Sandwich
13:00 – 19:00 uur Non-Stop
19:00 – 22:00 uur Luc Zwegers – Fred van Crugten Kickin’ Country
21:00 – 22:00 uur Leon de Jaeger Nieuws uit het gemeentehuis: laatste maandag van de maand
22:00 – 23:00 uur El van Broekhoven Kunst en Muziek
23:00 – 24:00 uur Non-Stop
Dinsdag:
00:00 – 09:00 uur Non-Stop
09:00 – 11:00 uur Leon de Jaeger De Muzikale Grabbelton
11:00 – 12:00 uur Non-Stop
12:00 – 13:00 uur Peter de With Sandwich
13:00 – 15:00 uur Sjannie Jongeneelen Adrenaline
15:00 – 19:00 uur Non-Stop
19:00 – 21:00 uur Jan de Rooij Race door de tijd
21:00 – 24:00 uur Non-Stop
Woensdag:
00:00 – 09:00 uur Non-Stop
09:00 – 11:00 uur Ria de Schutter Koffiepauze met Ria
11:00 – 12:00 uur Non-Stop
12:00 – 13:00 uur Peter de With Sandwich
13:00 – 15:00 uur Frans Vergouwen Muziekparadijs
15:00 – 20:00 uur Non-Stop
20.00 – 22.00 uur Kees de Jong Intermezzo lokaal (oneven weken)
20:00 – 22:00 uur Non-Stop (even weken)
22:00 – 24:00 uur Non-Stop
Donderdag:
00:00 – 09:00 uur Non-Stop
09:00 – 11:00 uur Jan Mangnus – Ad Nouws – Riet Remmé – Leo Valentijn Senioren-Express
11:00 – 12:00 uur Non-Stop
12:00 – 13:00 uur Peter de With Sandwich
13:00 – 15:00 uur  Huub de Mooij Huub de Mooijste Muziek
15:00 – 19.00 uur Non-Stop
19:00 – 21:00 uur  Jack van Oers  Vroeger was alles beter
21:00 – 24:00 uur  Non-Stop
Vrijdag:
00:00 – 12:00 uur Non-Stop
12:00 – 13:00 uur Peter de With Sandwich
13.00 – 15.00 uur Jan de Rooij De Muziek Carrousel
15:00 – 20:00 uur Non-Stop
20:00 – 23:00 uur Peter van Langerak – Marc van Haag – Edwin van Thillo – Onno van der Linden Grijsgedraaid
23.00 – 24.00 uur Non-Stop
Zaterdag:
00:00 – 10:00 uur Non-Stop
10:00 – 12:00 uur Jeannot Heeren De Oranje Top 30
12:00 – 14:00 uur Richard Pertijs Het zaterdagmiddagcafé
14:00 – 16:00 uur Ad van Loon – Edwin van Thillo Couleur Locale
16:00 – 18:00 uur  Corné Boeren Corné in de middag
18:00 – 20:00 uur Peter van Nijnatten Peters Musicbox
20:00 – 22:00 uur Leo Valentijn De Zaterdagavond-Express
22:00 – 24:00 uur Non-Stop
Zondag:
00:00 – 08:00 uur Non-Stop
08:00 – 09:00 uur Peter van Langerak Hart voor Woorden en Noten
09:00 – 11:00 uur Arie de Vormer + gastpresentator Over de datum
11:00 – 12:00 uur Jan Antens Groovin’
12:00 – 16:00 uur Arie de Vormer De Zondagmiddagmatinee met Arie de V.
16:00 – 18:00 uur Corné Boeren Corné in de middag
18.00 – 21.00 uur Non – Stop
21:00 – 23:00 uur Ad van Loon Symfo Experience
23.00 – 24.00 uur Non – Stop